נעים מאד,

שמי טלי ואני פסיכותרפיסטית גופנית – התייחסותית. אני רעיה ואמא לשניים. את הכשרתי עברתי עוד לפני שילדיי הפכו אותי לאמא. למדתי כי חוויות חיינו משנות אותנו. עם השנים אני למדה כי לכל אחד מאיתנו יש את מסלול חייו שעליו לעבור, כאשר שאיפתינו העליונה היא למצות ולגעת בפוטנציאל שיש בנו להביא לעצמינו ולאחרים. כולנו רוצים לחיות טוב, חיים מלאי תוכן, משמעות ותשוקה.

לא תמיד קלה היא דרכינו אך אני מאמינה כי הזכות לחיים טובים ניתן לנו מעצם קיומינו. דווקא ברגעי משבר, כשהכיוון אינו מיד נגלה לנו, דווקא אז יש לנו את ההזדמנות ליצור דיאלוג פנימי שיאפשר לשינוי להתרחש. זהו הרגע שבו בדרך כלל אנשים מחפשים עזרה ומגיעים לטיפול.

הן כמטופלת והן כמטפלת, למדתי להכיר כי המשאבים וכוחות הנפש טמונים בנו, אך כמו נהר שזרימתו לעתים מופרעת בשל ענפים ועלים אחרי הסערה, כל שצריך הוא יד מכוונת ולב אוהב להסיר את המכשולים על מנת להשיב את הזרימה הטבעית. ומנקודת מוצא זו יצאתי לדרך כפסיכותרפיסטית ומטפלת.

עבורי טיפול הוא מסע משותף, בו שני אנשים נפגשים ומוצאים את הדרך לפגוש את החיים. כל מפגש בין נפשות וגופים מביא את הייחודיות השייכת לו. אני מחוייבת במסע זה להביא את האנושיות שבי לצד במקצועיות שבי מתוך אמונה בתהליך של ריפוי, תהליך שהטבע הטביע. תנועה של חיים.